Descriere

SC AQUILA PART PROD COM SRL
Companie de transport, logistică şi distribuţie cu peste 2000 de angajaţi
ANGAJEAZĂ
PLOIEŞTI Depozit logistică DC1
Primitor distribuitor
Salariu oferit:
1900 ron brut+19 tichete de masă (ore suplimentare+ore noapte)
Cerinţe
- Studii primare-medii
- Fără cazier judiciar
- Aptitudini: corectitudine, fidelitate, lucru în echipă
- Permis de conducere (constituie avantaj)
Descrierea postului
- Efectuează recepţia calitativă şi cantitativă a mărfurilor;
- Verifică corectitudinea întocmirii comenzilor conform normelor în vigoare;
- Manipulează marfa în depozit astfel încât să prevină deteriorarea şi degradarea ei;
- Aranjează marfa în depozit respectând condiţiile de depozitare din manualul depozitului.
- Pregătirea comenzilor de marfă prin aşezarea bax-urilor pe paleţi şi înfolierea acestora
Condiţii Job- 3 schimburi
CV-urile se pot transmite pe adresa de mail:
hr@aquila.ro, Tel:0732190017, Fax. nr. 0244/594.793/int 152, depune la sediul societăţii Aquila Part Prod Com SRL, din str. Malu Roşu nr. 105A, Ploieşti.

Contact

You don't have the right to see the ad contact